galgo v nouzi
španělsko

Galgo v nouzi

Pravidla adopce

Tak jako v jiných organizacích vyplníte dotazník, my se Vám hned telefonicky ozveme, popovídáme si s Vámi o Vašich možnostech, členech domácnosti, životním stylu, tedy jestli jste spíše sportovnější rodiny, nebo gaučáci : -) a společně vybereme ve spolupráci se španělskou organizací pejska vhodného do Vaší rodiny - smečky. Také Vás někdo z nás navštíví a předvede Vám galga v plné kráse tzv. naživo :-)

Poté Vás požádáme o složení adopčního příspěvku na účet zapsaného spolku, ze kterého jde lví podíl španělské organizaci jako příspěvek na kastraci, očkování a vybavení pejska čipem a pasem. Výše adopčního příspěvku se odvíjí od organizace, od kterého pejska budeme brát, a je popsaná v sekci Adopční příspěvek

Následně vyčkáme na nejbližší transport, opravdu to netrvá dlouho, neboť transporty jezdívají skoro každé dva měsíce a pro pejska vyjedeme do Lucemburku, a přivezeme do ČR kde vám ho předáme oproti podpisu adopční smlouvy. Každý adoptovaný pejsek přes Galgo v nouzi z.s obdrží slevové poukazy na nákup výbavičky / obojky, kšíry, oblečky, vodítka, pelíšky / od našich výrobců chrtích potřeb kteří podporují adopce. Jejich webové stránky a slevové kody jsou součástí adopční smlouvy.

www.dgdoggear.cz
http://sofadogwear.eu

Budeme se snažit vyhovět Vám všem a pomoci tak Vám získat skvělého kamaráda.
Nadále pro Vás budeme nablízku v pomoci se začleňováním Vašeho galga či podenca na našich stránkách, ve skupině Galgo v nouzi na Facebooku, či telefonu, které budete mít možnost využívat.

Děkujeme za Vaši přízeň.
Za Galgo v nouzi Magda a Eliška.

 

Pomoc španělským chrtům Galgo Espanol.