galgo v nouzi
španělsko

Galgo v nouzi

Aktuálně

Aktuality od nás i odjinud


TRANSPORT 23.3.2013

Transport 2 galgoušků Domingy a Corazola. Domainka jela přímo do trvalého domova, Corazol ( český překlad SDRDCE) se dává do kupy v dočasném domově GVN Janov n.N.
Ve čtyři hodiny ráno jsme přebraly v Baden - Badenu rozespalé galgoušky Domingu a Corazona. Dominga je velmi veselá , milá a mazlivá fenečka, Corazon hubený, smutný galgo s hodně šrámy na duši i těle. V autě jsme zjistily že má poměrně čerstvě zlomený ocásek a že ho to hodně bolí, takže jsme okamžitě kontaktovaly Blanku v Čr aby zajistila veteinu, předaly jsme v Praze Domingu paničce a v jednu hodinu jsme již byly v Liberci na veterinární klinice. Paní doktorka provedla prvotní ošetření, nasadily jsme antibiotika, a v pondělí budeme řešit jak dál, nicméně Corazon o ocásek zcela určitě přijde. Vzhledem k jeho podvýživě a celkovému stavu počkáme pár dní, neb v natkoze byl 12.3. při kastraci a cesta ze Španělska pro něj byla i tak velmi náročná. Brouček ted spí, dostal léky na bolesti a necháme ho odpočinout. Za tým GVN chci velmi poděkovat Týnce a Lucce z CHVN, Tina celou cestu odřídila a byl to jeden z moc fajných transportů , kdy jsem i já vydržela nespat, měly jsme si po letech co povídat -) Dáchla jsem si hodku a při zpáteční cestě to už s těmi krasavci nešlo, byli oba moc hodní, jen nedomazlení -) Petře díky

za záskok v práci a hlídání smečky a Blance za super spolupráci a zajištění veteriny pro Corazona.A díky patří také vám všem kteří nám opět svou podporou umožnili pomoci dalším galgouškům poznat život z té lepší stránky. Corazon si ještě chvilku počká v dočásku GVN, vyléčí se a nabere sílu.
obrázek 60
obrázek 61
obrázek 62
obrázek 63
obrázek 64
obrázek 65
obrázek 66
obrázek 67
obrázek 68
obrázek 69
 
 

Pomoc španělským chrtům Galgo Espanol.