galgo v nouzi
španělsko

Galgo v nouzi

Aktuálně

Aktuality od nás i odjinud


Březen 2012.

Co jsme spáchaly v březnu :-)
Připravily jsme aukci pro galgu Troyku, jejíž výtěžek jde na operci její nožičky, tím Vám všem moc díky za věci darované do aukce a za tempo jakým dražíte -)

Přivezli jsme do nových rodin galgu Whitney a galga Frana, nyní Frantu -), Whitney je od počátku obrovská pohodářka, Franta se díky své nové rodině vše učí a zvládá to na jedničku, tedy Franta i trpělivá rodina. Děkujeme páníčkům Whitney a Frana za jejich šanci na život.

Transport byl opět velmi veselý, neb od hranic jsme se vracely ve tři ráno, transpotnímu autu se vysypala převodovka, takže jsme strávily veselou sobotu v Čechách, abychom v šest večer vyjely znovu a pesy jsme přebíraly o půlnoci v Německu, kde jsme také předaly materiální pomoc pro Tinu, tedy věci které jste darovali vy, naši příznivci. Děkujeme za galgoušky ...

Navázaly jsme spolupráci s Beou ve Španělsku a jejím útulkem, mimochodem od Bey jsem já adoptovala Lašenku 1. Máme rezervaci na další pejsky, tedy Beycone, Palomu a Centelu a řešíme převoz do ČR. Také jsme Vás opět požádaly o pomoc materiální pro Bey Útulek, moc díky za věci které posíláte.

V dubnu na Vás čekají nové stránky, už jen dopilováváme, zaznamenaly jste také příjezd naší krásné Olympie, kterou jsme společně s pomocí Tiny vytáhly ze stanice smrti a a už ji máme v ČR u ředitelky Mon -)

V březnu jsme také dostaly finanční příspěvek na kastraci Atilly, Maďarského chrta v dočasu u mě, Atiilka kastraci podstoupil 5.3 a zvládl ji bez problémů.

Rozhodnutím schůze výboru v březnu, jsme převzaly záštitu nad Depozitem Beruška, vedeného Katkou Kay, členkou OS GALGO V NOUZI, o velikonočním víkendu jsme dořešily administrativní věci okolo podpory depozita, kde jsou převážně pejsci týraní z různých kauz v ČR, nyní asi nejaktuálnější je kauza plaváčků vylovených z řeky fenkou labradora. Štěnda byla dvoudenní, zřejmě se jich chtěl majitel takto zbavit, zachránila je fenka labradora a dostaly se ke Katce, kerá je dokrmovala mlíčkem a vypiplala z nich už krásná miminka.http://www.facebook.com/DepozitumBeruska

Tady bych chtěla upornit naše dárce, že jsme také zvolily variabilní symbol pro vaše dary.

Pro pejsky v Depozitu je to v.s. 111, případně i jméno pejska

Pro Galgy je v.s 112, + jméno pejska, případně organizace pro kterou jsou peníze určené.

V neposlední řadě jsme také v březnu odsouhlasily dva dočásky, kteří přijedou v dubnu, možná v květnu do Čech, chceme tak pomoci Bee, která má stop stav. V tomto případě se podělíme o galgoušky s organizací CHVN, která také přijme dva galgoušky do dočasné péče. Společně jim budeme hledat domovy v ČR.

Tak dnes je to samé díky, ale bez Vás všech by to nešlo, takže prostě obrovské díky Vám všem za podporu,finanční, materiální i psychickou -)

Za OS GALGO V NOUZI

Magda
 
 

Pomoc španělským chrtům Galgo Espanol.